Home / Masaj Çeşitleri / Sultan Masajı

Sultan Masajı

Sultan masajı, aynı zamanda 4 el masajı olarak da bilinmektedir. İki uzman terapist tarafından uygulanan bu masaj tekniğinde, kendinizi 4 elin sekronik hareketleri ile oldukça dinlenmiş ve arınmış hissedeceksiniz.

Sultan masajının iki terapist tarafından uygulanmasının sebebi ise; iki farklı enerjiyi eş zamanlı vücudunuza vererek var olan negatif enerjinizden sizi arındırmak ve bunu pozitif enerjiye çevirmektir. Ayak baş parmaklarından baş bölgenize kadar tamamen bu sihirli 4 ele teslim olacaksınız. Özel bir masaj yağı kullanılarak gerçekleştirilen yöntem ile gündelik hayatınızdaki bütün yorgunluğunuzu atmanız ve derin bir dinlenmişlik hissetmeniz oldukça mümkün. Aynı zamanda gününüze pozitif bir başlangıç yapmanızı sağlayacak kadar da etkili.Bu zamana kadar yaşamış olduğunuz bütün masaj deneyimlerinden çok daha farklı ve özel.

Rahatlatıcı masaj müziği ile birlikte yaratılan aromaterapik ortam sayesinde huzura ermenin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.
Uzman terapistler tarafından uygulanan ve eşsiz huzuru yakalayacağınız bu fırsatı değerlendirmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Dinginleştiren ve iyileştiren dokunuşlar ile kendinizi çok daha enerjik, çok daha rahatlamış hissetmeniz kaçınılmaz.
Unutulmayacak bir deneyim sizi bekliyor.

Check Also

Bölgesel Masajlar

Baş – boyun, ense – omuz – sırt, sırt – bel, kol ve bacak gibi …